Pokračuje 1. liga mužů

MUŽI JEDOU PŘEKVAPIT DO HUSTOPEČÍ

Svůj druhý podzimní volný los si minulý víkend vybrali zlínští házenkáři a společně s repre pauzou měli dva týdny v kuse na doléčení neskutečné marodky a na hledání ztracené formy.
Co z toho se podařilo, ukáže blížící se neděle a utkání na hřišti soupeře v HUSTOPEČÍCH.
Někdejší extraligové družstvo, za které startoval před nějakou dobou např. i náš nedávný brankář Mirek Mahušek, před letošní sezonou značně posílilo. Vydělalo hlavně na kádrových změnách v extraligovém Brně, po kterých posílilo kádr našeho nedělního soupeře několik hráčů – střelec Stein, brankář Bavlnka, na kterého nemají dobré vzpomínky naši někteří hráči ještě za působení v extralize, Ždánský. Z extraligového Frýdku přišel Horký, no a Radima Tejzra není nutno představovat, když ještě v loňské sezóně byl pilířem zlínské obrany a společně s Kočím tvořili velmi dobrou dvojici pivotů.
Podle postavení obou nedělních soupeřů je jasným favoritem domácí Legata Hustopeče, která je s osmi body na 2. místě prvoligové tabulky na rozdíl od našeho celku a jeho 10. místa s jedním bodem.
Legata prohrála ze svých šesti utkání 2x a vždy na domácí půdě – v 1. kole nestačila na Chodov a v posledním kole před pauzou podlehla vedoucí Litovli. Jinak venku je stoprocentní. To by mohla být pro naše družstvo naděje na dobrý výsledek a na zisk nějakého bodu.
Naše družstvo se potřebuje už konečně chytit, překvapit soupeře a zabodovat. V neděli k tomu bude mít ideální příležitost.
 
DRŽTE PALCE, AŤ SE TO POVEDE – BYL BY TO DOBRÝ ODRAZOVÝ MŮSTEK K NÁSLEDUJÍCÍM DVĚMA KOLŮM, KTERÁ HRAJEME DOMA S LITOVLÍ A JIČÍNEM
 

                                   Házená Legata HUSTOPEČE – HC ZLÍN
                                                  
neděle 5.11.2017
                                                     
11,00 hodin