13.10.2017 RHC kemp s rekordní účastí

Tréninkový kemp mladších žaček proběhl ve Zlíně 13.10.2017 od 17:00. Kempu se zúčastnilo přes třicet dětí a pro trenéry to nebyla vůbec jednoduchá situace. Tak velký zájem jsme opravdu neočekávali a dokonce jsme museli už další zájemce redukovat a budeme jim to vynahrazovat našim příjezdem do sousedních klubů.
Kemp probíhal na zlínské nafukovačce T.G.M. Děti byly rozděleny na tři části, kde v první části jsme se věnovali pohybovým hrám s míčem i bez míče. Druhá část byla soustředěná na dolní končetiny a práci na překážkách, žebříkách a molitanech. Třetí část byla věnována už házenkářské herní přípravě, která zahrnovala pohyb spojek s uvolněním 1x1 a střelbou. Na všech stanovištích nám sekundovaly zlínské mladší dorostenky, které pomáhaly s organizací a patří jim tak velké poděkování za zájem a ochotu pomoci. Poděkování samozřejmě i všem zúčastneným trenérům, kteří se zapojili a pomohli zdokonalovat už tak šikovné mladší žačky.
Velký zájem o akce RHC nás moc těší a věříme že pořádané kempy přináší dětem ale i trenérům nové impulzy, které poté přenáší do svých tréninkových jednotek v klubu.


Kompletní fotogalerie z akce zde.