Přestupové tahy

RK Vardar Skopje opouští dvě velké ikony. S touto informací přichází Handball-Planet.com

Jedna z nejsledovanějších hvězd posledních dnů opouští Vardar a míří do Vive Tauron Kielce. Od léta 2018 tak bude Luka Cindric hrát u polského mistra. Cindric jakožto hlavní strůjce úspěšného Vardaru podepsal v Polsku tříletý kontrakt, stejně jako jeho týmový kolega Alex Dujshebaev, který odchází už v tomto přestupovém období. Opačným směrem putoval minulou sezónu Ivan Cupic, který rozhodl finálový zápas proti PSG.

Vincent Gerard podepsal smlouvu v Paris Saint Germain Handball od léta 2019. Reprezentační brankař Francie, který ve finále MS v Paříži proti Norsku ukázal svou kvalitu, tak přestupuje z HC Montpellier. Thierry Omeyer bude mít po konci své kariéry, kterou směřuje na léto 2019, za sebe nástupce v podobě reprezentačního kolegy.

Zkušená srbská střední spojka zůstává ve Slovinsku, ale mění klub. Luka Mitrovic 30-tiletý střelec RK Gorenje Velenje mění klub a přestupuje do RK Celje Pivovarna Laško. Zaujímá tak pozici po Mihu Zarabec, který se chystá připojit se k německým zebrám v THW Kiel. RK Celje Pivovarna Laško bude chtít sahat v příští sezoně po postupu do play off SEHA ligy, který jí letos utekl o pouhý bod


zdroj: http://www.handball-planet.com/