HC Junior na ITS v Kunovicích

V uplynulém víkendu se naše minižačky zúčastnily turnaje ITS Cup v Kunovicích.

V kategorii mini 6+1 hrálo 9 družstev z Čech a Moravy, která byla rozdělena do dvou skupin.
Děvčata (2006) postupně hrála s družstvem Strážnice, Háje Praha, Havlíčkův Brod a Lesana Zubří. Po dvou výhrách a dvou těsných prohrách postupovala zlínská děvčata do dalších bojů ze 3.místa ve skupině. O postup do finálové skupiny se děvčata poprala s celkem z Hodonína, kdy zlínské družstvo s přehledem dovedlo utkání do vítězného konce.
V neděli po ránu se děvčata utkala opět s družstvem z Havlíčkova Brodu a vítězství je posunulo do boje o 1.-2. místo. V zápase o první místo si děvčata zahrála s domácím družstvem Kunovic. I přes prohru skončila děvčata na pěkném 2. místě a získala pohár a medaile.
Všem děvčatům patří velká pochvala za předvedené výkony a rodičům velký dík za pomoc při dopravě a povzbuzování.

Výsledky:
HC Junior Zlín – DDM Strážnice  10:6
HC Junior Zlín – HC Háje JM Praha   7:8
HC Junior Zlín – TJ Jiskra Havlíčkův Brod   7:8
HC Junior Zlín – TJ Lesana Zubří 9:2
HC Junior Zlín – HK Hodonín 12:3
HC Junior Zlín – TJ Jiskra Havlíčkův Brod   9:8


O 1.-2.místo:
HC Junior Zlín – SHK Kunovice 6:12   

Sestava: Bartoňová, Zelenická – Elšíková, Hánělová, Hutěčková, Jankůjová, Kunetová, Masarová, Ondrášová, Pospíšilová, Preissová, Stránská, Vinterová.

Naše nejmenší reprezentantky na turnaji v Kunovicích

Tradičního 3denního turnaje se zúčastnila také zlínská děvčátka ročníku nar. 2008. Pro většinu to byl první velký turnaj /10 družstev/ a navíc se spacákem a plyšákem…. Všechny pobyt zvládly na jedničku. A na hřišti v turnaji 4+1 bojovaly jak lvice. 5 výher, 1 remíza a 3 prohry je vynikající výsledek začínajích našich hvězdiček.

Trenérky jim udělily velikánskou pochvalu!

Sestava :
Pohunková Ella, Holíková Leontýna,Kostelecká Bára,Urbanová Kristýna, Chludová Veronika, Fuksová Tereza, Pavelková Sabina,Hnilicová Natálie, Hnilicová Nikola, Pavlíková Aneta

tr. Pavlíková, Pavelková,Slavíková

Vše v jednom týdnu – sport + kultura


Díky jednomu tatínkovi naše zlínské miniházenkářky zažily velmi pěkné okamžiky. A nebyly házenkářské. Taťka Zelenický P.  Zařídil děvčatům seznámení se se známými herci, kteří jsou hosty letošního  Filmového festivalu .
Na fotografii je družstvo miniházenkářek roč.2006 s paní herečkou Danou Morávkovou.

HC Junior Zlín