Mladší žačky ,,B" na turnaji ITS cup stříbrné!!

Mladší žákyně ,,B" se v uplynulém víkendu tradičně zúčastnily prestižního turnaje ITS CUP v Kunovicích. Děvčata odehrála 8 utkání z nichž v 7 duelech se jim podařilo zvítězit. Nejdramatičtější byl zápas s Bytčou ,,A" o postup do finále, kdy se po remíze rozhodovalo až v sedmičkovém rozstřelu, kde jsme byli  šťastnějším týmem.
V nedělním finále jsme narazili na velmi dobře připravený tým z Písku, který předváděl po celý turnaj pohlednou a účelnou házenou. První poločas byl vyrovnaný a hodně dramatický. Dominovaly zde obrany obou týmů, což dokladuje poločasový výsledek 3:2 pro Písek.Ve druhém poločase naše obrana už nefungovala tak dobře  v útoku jsme se na gól hodně nadřeli, nedali dvě sedmičky a nechali se třikrát vyloučit, což holky z Písku využily a odskočily na 3 - 4 branky a zaslouženě zvítězily 10:6.
Na závěr bych chtěl pochválit celý tým za bojovnost, poděkovat  realizačnímu týmu družstva a také rodičům za fandění a dopravu.

Zúčastněné hráčky: Denisa Rafajová,Amálka Parkanová,Vanda Boogová, Veronika Gabrhelová,Daniela Šimková, Karolina Machalová,Aneta Zuzaníková, Tereza Bořutová, Jolana Lukovská, Johanka Khůfková, Monika Masarová, Rozi Fuksová, Nikola Krišková, Bety Vodárková