Sporťáček 2017 - prezentace našeho klubu

Handball club Zlín se zúčastní festivalu sportů Sporťáček 2017 ve Zlíně v sobotu 27.05.2017

V sobotu 27.05.2017 v času 10 - 18 h. na Stadionu mládeže ve Zlíně (ul. Hradská) proběhne festival sportů Sporťáček 2017 Potřetí bude zároveň doprovodnou akcí Film Festu Zlín a prezentovat se mají možnost sporty, které působí na území města Zlína. Jak to vypadalo vloni můžete zhlédnout na videu.

Handball club Zlín nemůže chybět a příprava stánku s ukázkovým sportovištěm je v plném proudu. Partnery našeho stánku budou ZŠ Křiby a Gymnázium TGM Zlín. Smyslem akce je široké veřejnosti, zejména rodinám s dětmi, představit házenou jako sport a taky činnost našeho klubu.

Zajištění kvalitní prezentace HC Zlín bude náročné především po personální stránce, protože ve stejném víkendu se koná v Kunovicích tradiční turnaj mládeže ITS CUP 2017, na který míří i našich družstva ze ženské složky klubu. Zároveň jsme pořadatelem Česko-slovenského poháru starších a mladších dorostenek, které se bude hrát 26.-28.05.2017 v SH Euronics.

Pokud někdo (členové klubu, trenéři, hráči, rodiče) projevíte zájem o spolupráci při přípravě a průběhu naší prezentace, budete vítáni. Prosím ozvěte se mi co nejdříve, trenéři znají moje telefonní číslo i e-mail adresu.

Přijďte se svými rodinami, kamarády i známými navštívit Sporťáček 2017, z něhož můžete pokračovat na Č-S pohár mladších a starších dorostenek.
Na shledanou se zlínskou házenou.
K.Popelka