POKRAČUJE 1. LIGA MUŽŮ

MUŽI BUDOU HOSTIT LÍDRA PRVOLIGOVÉ SOUTĚŽE

Po velikonoční přestávce pokračuje tento víkend prvoligová soutěž mužů 20. kolem.
 
Do zlínské sportovní haly přijede v neděli odpoledne vedoucí celek letošní soutěže a horký kandidát na účast v baráži o postup do extraligy, družstvo, které má na svém kontě doposud pouze dvě porážky (v Jičíně 36:26 a v Bystřici p/H 34:27), soupeř, který naše muže porazil na svém hřišti v podzimní části soutěže o dvě branky 29:27 – HBC STRAKONICE 1921.
 
Naše družstvo ztrácí ze 4. místa v tabulce na svého soupeře 9 bodů a do bojů o baráž o extraligu již zasáhnout nemůže, ale může bojovat o místa na „bedně“.
Ve hře je ještě 6 bodů s při „správné konstalaci hvězd“ lze na bronzový (za předpokladu, že vyhrajeme všechna tři poslední utkání) nebo dokonce stříbrný (za předpokladu, že vyhrajeme všechna tři poslední utkání a naopak Velká Bystřice nezíská do konce soutěže ani bod) stupínek dosáhnout. To jsou ale jen teoretické úvahy.
 
Na jaře naši muži zvítězili jen 3x (v Liberci, v Ostravě a doma s Plzní) a neúspěšní byli ve čtyřech utkáních (doma s Chodovem, a venku v Náchodě, ve Dvoře Králové a ve Velké Bystřici).
Výsledky posledních tří prohraných utkání velmi výrazně ovlivnila neskutečná marodka v týmu, kvůli které jsme ani v jednom ze vzpomínaných utkání nenastoupili v kompletní sestavě.
 
Věřme, že se týdenní pauza příznivě projeví na zdravotním stavu našich zraněných hráčů, že se marodka vyprázdní a že k posledním třem duelům nastoupí družstvo v plné síle.
 
PODPORA FANOUŠKŮ A JEJICH POVZBUZOVÁNÍ BY NAŠEMU DRUŽSTVU URČITĚ POMOHLO A PROTO V NEDĚLI ODPOLEDNE NASHLEDANOU VE SPORTOVNÍ HALE EURONICS

                     
                     HC ZLÍN – HBC STRAKONICE 1921

                            neděle 23.4.2017, 16,00 hodin