MUŽI HOSTÍ V NEDĚLI PLZEŇ

PO NOVÉM ROCE POPRVÉ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ

 
Poslední, doopravdy domácí prostředí sportovní haly Euronics, zažili zlínští házenkáři v utkání 10. kola prvoligové soutěže v loňském roce – přesně v neděli 4. prosince 2016. Bylo to remízové derby s Bystřicí pod Hostýnem.
 
Teď čeká naše družstvo po 16-ti týdnech !!!!!!!!!!, ve kterých měla prvoligová soutěž buď přestávku, nebo jsme cestovali po hřištích soupeřů a nebo hráli své domácí utkání v Luhačovicích, opět zlínská sportovní hala Euronics, v ní 17. kolo 1. ligy a soupeř ze západních Čech, rezerva extraligového účastníka a posledního mistra ČR – TALENT PLZEŇ B.
V podzimní části soutěže naši muži v Plzni zvítězili 35:30, po poločase 15:12. V tomto utkání se našim střelcům dařilo a s výjimkou brankářů, se do střelecké tabulky zapsali všichni hráči. Jen duo Dobeš-Kočí nastřílelo téměř polovinu branek (15).
 
I když je mezi oběma soupeři před nedělním utkáním tabulkový rozdíl 6 míst a 9 bodů, nebude to utkání lehké a naše družstvo jej nesmí podcenit.
V plzeňském béčku startují „fluktuanti“ z áčka a, i když áčko zahajuje tento víkend čtvrtfinálové boje play-off extraligy s Jičínem, lze počítat, že do Zlína přijedou někteří hráči, kteří trénují s prvním družstvem. Stejně tomu tak bylo i v našem utkání v Plzni, když nastoupili dva hráči a brankář.
 
Naši muži touží po rehabilitaci a napravení pošramoceného sebevědomí ze dvou porážek z posledních dvou utkání – před čtrnácti dny v Luhačovicích s Chodovem Praha a minulý víkend v Náchodě.
Po Náchodě jsme si v tabulce o jedno místo pohoršili a protože jsou mezi družstvy od 2. místa jednobodové rozdíly, může každá porážka znamenat další sestup.
Hráči věří, že tato varianta v neděli nenastane a slibují, že nechají na hřišti všechno a že dva body zůstanou ve Zlíně.
 

                             HC ZLÍN – TALENT PLZEŇ B

                               neděle 26.3.2017, 15,00 hodin

 
 
DRUŽSTVO VĚŘÍ V PODPORU DOMÁCÍHO PUBLIKA A V OPRAVDU DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ SE VŠÍM VŠUDY – HLASIVKY FANOUŠKŮ A TŘEBA I NĚJAKÝ TEN BUBEN
 
JSTE ZVÁNI – PŘIJĎTE SI ZAFANDIT – PŘIJĎTE POVZBUDIT ZLÍNSKÉ HÁZENKÁŘE