MUŽI NECHALI BODY CHODOVU

LUHAČOVICE BODY NEPŘINESLY
 
Luhačovické „domácí“ utkání s Chodovem se zlínským házenkářům vůbec nevydařilo.
Od první minuty měli hosté „navrch“, byli pohyblivější, bojovnější, dělali méně technických chyb, jejich útoky byly efektivnější a naše družstvo pouze stahovalo soupeřův náskok.
O výsledku utkání hodně napověděl vývoj prvního poločasu, který hosté vyhráli o pět branek a s výjimkou prvních pěti minut utkání byli pořád ve vedení mezi čtyřmi až osmi brankami. Nedařilo se v obraně, spojkám to „neletělo“, křídla nebyla nebezpečná a mnoho míčů jsme po technických chybách odevzdali soupeři.
 
Druhý poločas začal naším náporem, dvěma brankami v síti Chodova a snížením jeho náskoku na rozdíl tří branek. Zlepšenou hrou a postupným umazáváním brankového manka se podařilo našemu družstvu ve 12 minutě druhé půle srovnat na 21:21 a o chvíli později na 22:22.
Zdálo se, že se naši hráči „chytli“, že smazáním pětibrankového manka dostanou svého soupeře na kolena, ale tato naděje trvala jen první polovinu druhého poločasu.
Po vyrovnání na 22:22 se soupeř opět nadechl, čtyřmi brankami v řadě utekl na rozdíl čtyř branek a zbytek druhého poločasu si dokonale pohlídal.
 
Výsledkem bylo pětibrankové vítězství Chodova 30:25, jeho radost nad ziskem dvou bodů a naopak v našem kolektivu sklopené hlavy a nechápání skutečnosti, že jsme „doma“ poprvé v této sezóně prohráli.
 
Napravit tuto ztrátu jednak bodů, ale hlavně sebedůvěry ve své schopnosti a házenkářské dovednosti, budou mít naši muži možnost tento týden v HÁCHODĚ, kam v dalším ligovém kole zajíždějí v sobotu 18. března. Utkání začíná v 16,00 hodin.
 

                                          HC ZLÍN – TJ JM CHODOV-PRAHA

                                                            25:30 (12:17)

 
SEDMIČKY:
Zlín 5/3
Chodov 2/2
 
VYLOUČENÍ:
Zlín 6 + ČK (Doležel)
Chodov 7
 
SESTAVA a BRANKY:
Šidlík, Hrdina – Kafka 2, Březovský, Buček, Vavrys 7/3, Šáš, Kočí 5, Balun, Doležel 1, Kolařík 1, Tejzr 2, Lefan 4, Dobeš 3