PRO MUŽE SKONČIL VÍKEND BEZ HÁZENÉ - PŘEDSTAVÍ SE V OSTRAVĚ

PO NUCENÉ TÝDENNÍ PAUZE JEDOU ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI DO OSTRAVY
 
Sotva začala zlínským házenkářům jarní odvetná část prvoligové soutěže, už zase „stáli“. Vinu na tom nese odstoupení družstva OLOMOUCE ze soutěže v průběhu podzimu. A právě tento soupeř měl přijet minulý týden do Zlína k odvetnému utkání.
Počínaje nejbližším víkendem, už podobné „prostoje“ našemu družstvu nehrozí.
Tato nucená přestávka čeká každé družstvo v jarních odvetách a poněkud zkresluje každotýdenní prvoligovou tabulku.
 
V sobotu 4. března čeká naše družstvo opět soupeř z druhé poloviny tabulky – šestibodový Sokol OSTRAVA.
V podzimní části letošního soutěžního ročníku porazili naši muži tohoto soupeře na domácí palubovce, po nevýrazném prvním poločase,  vysoko 32:17, když si s výjimkou golmanů, pohodlně zastříleli všichni naši hráči.
Na domácí půdě bude ale náš soupeř podstatně nebezpečnější, než ve Zlíně.
Hra Ostravy stojí a padá s výkonem střelce Filipa HARDTA, který hostuje v extraligových Hranicích a má na svém kontě letošních 32 extraligových branek. A právě tohoto hráče musí naše obrana pohlídat.
 
Věřme, že týdenní zápasové volno využili naši hráči tím nejlepším způsobem – odpovědnou přípravou na nadcházející duel s Ostravou a že sobotní návrat severu Moravy bude dvoubodový.
 
Další víkend bude už „doma“, ale ne ve zlínské sportovní hale Eutonics. Z důvodu komerce se musí naše družstvo stěhovat do Luhačovic, kde bude hostit pražský celek TJ JM CHODOV, který na svém hřišti připravil našemu družstvu letošní první porážku 29:33.
Toto utkání je ale daleko. Nejprve se musíme soustředit na tuto sobotu a na OSTRAVU.
 

                          Sokol OSTRAVA – HC ZLÍN

                        sobota, 4.3.2017, 15,00 hodin