Specializovaný kemp se zlínskou účastí

Tři nadějné zlínské reprezentantky se budou účastnit akce pod ČSH konkrétně zaměřené na spojky/pivoti/brankáři…

Český svaz házené bude pořádat specializovaný kemp pro nadějné české reprezentantky se zaměřením na konkrétní posty. Nejedná se o klasickou reprezentační akci, ale o výběrový kemp se speciálním zaměřením pro potřeby reprezentace.

Cílem projektu SPECIALIZOVANÝ KEMP ČSH je pracovat s vybranými hráčkami tak, aby své individuální schopnosti a herní dovednosti mohly co nejkvalitněji využít při hře, zejména v mládežnických reprezentačních družstvech (dorostenky a juniorky). Tato kemp je vůbec první „pilotní“ celostátní akcí pro dívčí složku. (v chlapecké složce už proběhly tři takové akce).

Tím že se tato akce týká všech dorostenek i juniorek, tak na sebe mohou narazit ročníky 2001 (Valerie SMETKOVÁ - HK Hodonín) a 1998 (Michaela Konečná – TJ Sokol Poruba), což především mladším holkám určitě pomůže k získávání zkušeností od třeba už i Whilkových hráček.

Ze zlínské líhně se nám nominovala hned tři děvčata. Dvě z ročníku 2000 a to konkrétně Vendula Hubová a Karolína Ševčíková a své zastoupení má i ročník 2001 v podání Andreji Vařechové na postu brankáře. Holkám moc gratulujeme a držíme jim palce ať se jim akce vyvede.

Pozornost je potřeba také věnovat náhradníkům, kde máme další čtveřici nadějných děvčat. Jarmila Sedláková (1999) Kateřina Gajdošíková (2001) Natálie Mahďáková (2001) Renata Plachá (2001).