Aktuality

PŘÍPRAVA MUŽŮ VRCHOLÍ


TŘI PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Týden před zahájením extraligových bojů si zlínští házenkáři naplánovali poslední tři přípravná utkání.
První z nich hrají v Luhačovicích a soupeřem jim bude rakouský druholigový celek HOLLBRUN, který je v hale Radostova na krátkodobém soustředění.

ŽENY JSOU V PLNÉ HERNÍ ZÁTĚŽI, DNES PROVĚŘÍ DOMA OD 18:30 VESELÍ

Zlínské házenkářky se připravují na novou interligovou sezonu. Nejbližší dvě utkání odehrají zítra v 10 a 14:30 hodin v Porubě, kde nastupují bývalé zlínské hráčky Lea Šviráková, Šárka Marčíková a nově i Andrea Očadlíková.

Zlín se musí v nadcházející sezoně vedle Očadlíkové obejít i bez elitní střelkyně Lenky Hradilové. Bohatou sportovní kariér...

NEDĚLÍ SE ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI ROZLOUČILI S HOTELEM BALTACI


SOUSTŘEDĚNÍ SKONČILO


V neděli 16. srpna, po posledním společném obědě, ukončili zlínští házenkáři svůj dočasný pobyt ve špičkovém zlínském hotelu BALTACI – ATRIUM, ve kterém pobývali po dobu sportovního soustředění družstva.
Celé soustředění zakončili v nedělním dopoledním utkáním ve sportovní h...

ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI SI POZVALI ZUBŘÍ


PRVNÍ POLOČAS LEPŠÍ DRUHÉHO


Čtvrté přípravné utkání sehráli zlínští házenkáři na domácí palubovce a soupeřem jim byl pátý celek posledního extraligového ročníku, HC ZUBŘÍ.

Z pohledu čtyř odehraných přípravných utkání, byl páteční duel asi tím nejpovedenějším.
I když tomu konečný výsledek moc...

ŹENY ZAHÁJILY PŘÍPRAVU

Zlínské házenkářky se ve čtvrtek sešly na úvodním tréninku. Trenérské duo Peter Sabadka - Lenka Černá hned otestoval aktuální kondici hráček.

"Vzhledem k tomu, že holky dostaly individuální úkoly v rámci dovolené, prověřili jsme si beep testem, jak na sobě pracovaly. Naskakujeme do plného tréninku, bez větších rozjezdů. Otázka kádru zůstává stál...

OČADLÍKOVÁ POSÍLÍ PORUBU

Zlínský celek házenkářek utrpěl další ztrátu v podobě levého křídla. Andrea Očadlíková posílí v příští sezoně ostravskou Porubu. Ve Zlíně jí skončila smlouva, navíc v Ostravě studuje a podmínky ambiciozního klubu byly určitě lákavé. Již dříve je přijaly i další zlínské hráčky Lea Šviráková s Šárkou Marčíkovou. Všechny zmiňované házenkářky patří d...

Holiday cup 2015 girls - je již minulostí

O víkendu 21.8.-23.8. 2015 se uskutečnil ve Zlíně již 15. ročník mezinárodního házenkářského turnaje dívek s příznačným názvem Holiday cup. Tentokráte byl turnaj určen pro následující kategorie:
• Starší žačky – celkem 11 přihlášených družstev
• Mladší žačky – celkem 12 přihlášených družstev
• Minižačky – celkem 10 přihlášených družstev

Zají...

TOUR DE MORKOVIC - soustřednění mladší dorky 2015

Jako již tradičně v druhém týdnu přípravy odjíždíme na soustředění . Lokalita nezměněna , opět morkovická riviéra . A jediná změna , která nastala byla ve způsobu dopravy . Z názvu soustředění jde poznat, který dopravní prostředek byl hitem dnešního léta .
Pomyslný start , naložení báglů a pomůcek se už situoval co nejblíže stezce směr Otrokovice...

Holiday CUP 2015 BOYS již za dveřmi ...

Letos již popatnácté bude poslední srpnový víkend ve Zlíně ve znamení mládežnické házené. Již od čtvrtečního poledne se do Zlína chystají týmy z celé České i Slovenské republiky a poprvé naši kamarádi z polského Chrzanówa. Tradičním místem sportovních klání bude jako každý rok sportovní svatostánek zlínské Sokolovny a letos poprvé i hřiště u Základ...

GAL(ÍK)EJE 2015

Po více než měsíčním sportovním oddechu začala úvodem srpna příprava na novou sezónu i týmům mladších a starších žáků. Po týdenním lehkém fyzickém oťukávání na zlínské Sokolovně následovalo tradiční letní kondiční soustředění trvající plných 6 dní. Za centrum letošního pekla na zemi byl zvolen hotel Galík na Léskové. Malebná oblast valašských Besky...

Přípravné utkání mladší dorky HC Zlín a Bělorusko - Minsk

V rámci velkého mezinárodního turnaje , který proběhne tento týden v Hodoníně se na pozvání potkaly týmy HC Zlín a Běloruska . Mladší dorost začal sportovní nedělní odpoledne . Po náročném týdnu soustředění jsme vyrazili společně s rodiči na výlet směr Hodonín . Pěkně vlakem - žádné auta ..... rozhodčí nebo průvodčí to je přece jedno .
Sedmikrá...

Závěrečka sedmikrásek a pá-pá

S uplynulým víkendem se starší žačky „A“ – sedmikrásky rozloučily se sezonou a hlavně zamávaly mládežnickým kategoriím , které ve Zlínském klubu za čtyři roky prožily čeká je jiný level v podobě dorostu . Víkend měl jen jedno heslo „ co si uvaříte , to si taky sníte „ Takže v pátek na autobusovém nádraží se sešla parta / kuchařek , hospodyněk...

Mladší žačky B přivezly bronz z ,,Open mistrovsví Slovenska"

V uplynulém víkendu se zúčastnilo naše družstvo mladších žaček B prvního ročníku turnaje pod oficiálním názvem ,,Slovak Open Handball".
Akce byla pojata jako otevřené mistrovsví Slovenska pro kategorie mini, mladší žačky a mladší žáky. Hlavním organizátorem byl Bratislavský svaz házené ve spolupráci se Slovenským svazem házené.
V naší kategorii...

CABAN CUP POLSKO

Jak jistě víte, zúčastnili jsme se minulý víkend výborně zorganizovaného a ve velmi přátelském duchu vedeného turnaje v Polsku městě Chrzanów. Účastnili se hráči ročníku 2003 a mladší, takže bez ,,mazáků" ročníku 2002.
Celkem zde bylo 12 mužstev rozdělených na dvě skupiny po šesti. Hrálo se systémem hry každý s každým ve skupině.
Po zhlédnu...