Aktuality

ŽENY PROVĚŘÍ NOVÁČKA SOUTĚŽE

Zlínské házenkářky sehrají mistrovské utkání 5. kola WHIL v neděli 26. října od 16 hodin. Ve sportovní hale EURONICS budou hostit nováčka soutěže z Prešova.


HC ZLÍN - BEMAKO ŠŠK SLŠ PREŠOV


Tým kouče Petra Sabadky a Lenky Černé nastoupí k utkání bez zraněné střední spojky Dendy Kamenářové (zab...

DUKLA POTVRDILA SVOU NEPORAZITELNOST NA HŘIŠTÍCH SOUPEŘŮ

Historicky nejúspěšnější mužské házenkářské družstvo - HC DUKLA PRAHA - zavítalo v 7. kole nejvyšší soutěže házenkářů do Zlína.

Domácí hráči se na svého soupeře, kterého v letošním ročníku zdobí zisk plného počtu bodů na hřištích soupeřů, velice pečlivě připravovali i včetně rozboru hry svého soupeře u videa.
Po zranění se na hřiště vrátil Mich...

K PŘEKVAPENÍ NA SLAVII NEDOŠLO

Zlínské házenkářky prohrály ve 4. kole WHIL s favorizovanou Slavií Praha. K překvapení a případnému zisku měl Zlín přesto blízko.


DHC SLAVIA PRAHA - HC ZLÍN 31:25 (14:14)


Hostující celek vstřelil úvodní branku utkání, o kterou se postarala Zuzka Drotárová a jmenovkyně Zuzka Mikšovská v brance...

OSMIBODOVÁ DUKLA PRAHA SE PŘEDSTAVÍ VE ZLÍNĚ

Pražská Dukla je atraktivní soupeř, je to klub s velmi bohatou historií a s velkým počtem mistrovských titulů. Na svém kontě má celkem 29 titulů mistra Československa a tři vítězství v Poháru mistrů evropských zemí (1957, 1963 a 1984).
Po vzniku samostatné České nejvyšší soutěže už tak úspěšná nebyla – do své sbírky přidala 3 tituly Mistra České r...

Zlín na půdě mistra tvrdě narazil

Plzeň – Mistr byl nad jejich síly. Zlínští extraligoví házenkáři v předehrávce 6. kola podle očekávání nestačili na Plzeň, které podlehli rozdílem třídy. Možnost nápravy mají svěřenci trenéra Jiřího Mičoly příští neděli doma proti Dukle Praha.

PLZEŇ – ZLÍN 35:20 (18:8)

Zlínští bez stále zraněného kanonýra Indráka ...

MUŽI SE VRÁTILI Z BRNA BEZ BODU, ALE SE CTÍ

Nejhorší možnou porážku si z Brna přivezli zlínští extraligoví házenkáři – prohru o jedinou branku 26:27.

KP BRNO – HC ZLÍN 27:26 (16:14)

Družstvo odjíždělo opět v neúplné sestavě, když chyběli marodi Indrák a Noga. Hlavně branky Michala Indráka našemu družstvu v prohraných utkáních chybí – prohra doma s Lovosi...

ZLÍNŠTÍ HÁZENKÁŘI SI S CHUTÍ ZASTŘÍLELI

Podruhé se představili na domácí půdě v nové sezóně zlínští házenkáři v utkání proti Přerovu a v pohodě získali letošní první dva body.

Ještě než začalo vlastní mistrovské utkání, proběhla na hrací ploše malá klubová slavnost - vedení mužské složky klubu se oficiálně rozloučilo s Petrem ZETÍKEM, který po skončení loňské sezóny oznámil ukončení ...

Fotogalerie ze zápasu extraligy mužů s Přerovem

"Fotoalbum ke shlédnutí"


Děkujeme panu fotografovi Luďkovi Ovesnému za krásnou fotodokumentaci zápasu.

Házenkáři zametli s Přerovem, slaví první body sezony

Zlín – Nezaváhali. Povinné dva body, premiérové v nové sezoně, vybojovali proti nejslabšímu celku extraligy z Hané házenkáři Zlína, kteří nedali Přerovu „čichnout". „Jsme rádi za povinné vítězství, kluci jej hlavně po psychické stránce potřebovali jako sůl. Dnes to bylo jen otázkou skóre, které jsme si alespoň spravili," přiznal po utkání kouč Zlín...

ZLÍNSKÝ DOROST NEZAVÁHAL. JASNĚ PŘEHRÁL TELNICI. OPĚT BEZ MICHALA SVOBODY. BOHUŽEL ASI NATRVALO.

K utkání pátého kola druhé nejvyšší soutěže staršího dorostu nastoupili zlínští v neděli 19. října ve tři hodiny odpoledne v Telnici.
K utkání hráči přistoupili zodpovědně, vědomi si zdravotního problému brankářské jedničky Petra Kovandy a absence tří hráčů aktuálně velmi vyrovnaného kádru staršího dorostu Zlína. Nástup do utkání se však o poznání...

Týmové focení 2014

Pondělí 8.9.2014 patřilo ve sportovní hale Týmovému focení družstev. Načesali jsme si tudíž pěšinky, natužili kokrhély, přepudrovali nosy, namalovali linky a hurááá na to. Dospělá složka, se fotila samostatně např. ženy WHIL ve čtvrtek 19.9.
Jak se focení povedlo se můžete přesvědčit na níže uvedených fotkách
Autorkou velmi pěkných ...