Aktuality

Nová posila týmu A mužů Kamil Noga

Zdroj : zlínský deník

Zlín – /ROZHOVOR/ Už před rokem se o něj zajímal extraligový nováček ze Zlína. Tehdy ale úderná urostlá spojka házenkářů z Napajedel Kamil Noga již byla v hledáčku Králova Pole, se kterým se dokonce v posledním zápase sezony dočkala premiérové trefy mezi elitou.

„Alespoň mám nyní na čem stavět," těší se jedna z posledn...

JUNIORKY OBSADILY 11. MÍSTO NA MS20

Juniorská reprezentace obsadila konečné 11. místo na mistrovství světa juniorek do 20 let v Chorvatsku. Český tým 11. místem vyrovnal pozici z roku 1995.

Vedení klubu HC Zlín děkuje svým interligovým hráčkám Denise Kamenářové, Kristýně Vlkové, Zuzaně Dufkové a Gabriele Nygrýnové za příkladnou reprezentaci.

Ve skupině o 9. - 16. míst...

ZMĚNY V KÁDRU a TÝMU A MUŽŮ A PŘÍPRAVA NA NOVOU SEZONU - tisková zpráva

EXTRALIGA MUŽŮ
S ohledem na blížící se začátek nové sezony extraligy mužů a právě probíhající 2 týdenní kondiční kemp následovaný 2 týdenním volnem a 14.7.2014 oficiálním začátkem přípravy, si dovolujeme přinést pár informací týkajících se A týmu mužů.

Sezona 2013/2014 - zhodnocení
Po dlouhých letech se podařilo vybojovat pro zlín nevyšší m...

ŽENY ZAHÁJÍ INTERLIGU V ZÁŘÍ DOMA S PÍSKEM

Zlínské házenkářky zahájí novou sezonu mezinárodní soutěže W.H.I.L. v září doma s Pískem. V soutěži nebude pokračovat sestupující Jindřichův Hradec, nahradí jej Prešov. Otrokovice nevyužily právo přímého postupu z 1. ligy.

1. kolo WHIL 2014/2015 (20. - 21. 9. 2014):

DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha
HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora ...

PŘÍSPĚVKY 2014/2015

1. Základní výše příspěvku je 4.000,- Kč.

2. Pokud jsou v HC Zlín dva a více sourozenci, kteří platí příspěvky, hradí každý z nich příspěvek ve výši 3.500,- Kč (v případech, že jsou v HC Zlín dva sourozenci, z nichž už jeden příspěvky nehradí, pak hradí druhý sourozenec příspěvek v základní výši 4.000,- Kč).

3. Hráč/hráčka, jehož rodič zastáv...

POZOR, DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!

Vážení rodiče, hráčky a hráči,

v souvislosti s novou právní úpravou - zejména vyhláškou MZ ČR 391/2013 Sb., poskytujeme stanovisko klubu ke zdravotním prohlídkám:

Naši hráči/hráčky spadají do dvou skupin:

1. Vrcholoví sportovci – hráči/hráčky vykonávající sport na úrovni státní reprezentace nebo hráči/hráčky, kteří se na tuto re...

Závěrečka na Buchlově - starší žačky se rozloučily se sezonou

V pátek 13tého to byl ten správný datum na tajný výlet , ani řidič netušil kam že to pojede .... Vše zůstalo v utajení a musely jsme se smát , když přišly dotazy zda si budeme opékat někde tady u haly .....,sraz 17,00 nástup do autobusu a hurá na tajný výlet .
Kastelán nás uvítal odemknutím brány a od toho okamžiku byl hrad Buchlov v naší réžii ...

Finále ITS 2014 starší žačky HC Zlín 99tky proti HC Zlín 7krásky - SUPER !!!!

Víkend 23-25.5 strávila veškerá mládežnická zlínská ženská házená v Kunovicích a i když v pátek 23.5. vrcholil novinářský Kalamář / přebory škol ve Velké Bystřici / díky spolupráci s kunovickými organizátory jsme zvládly jednu akci a plynule přejely díky ochotným rodičům a v klouzly do rozběhnutého ITS turnaje
Nechci vypisovat výsledky zápasů...

TITUL a obhájce poháru pro základní školu Křiby

Zlínské házenkářky a žákyně ZŠ Křiby opět mistry ČR v házené

Závěrečný turnaj, který rozhodl o mistrovském titulu, se konal ve Velké Bystřici. Do finále se probojovalo 10 škol z celé ČR – ZŠ Velká nad Veličkou, Gymnázium Turnov, ZŠ Nádražní Ostrava, ZŠ Velká Bystřice, ZŠ Holečkova Olomouc, 31.ZŠ Plzeň, ZŠ Most, ZŠ Havlíčkův Brod, ZŠ Zubří a ZŠ ...