Závěr základní části ženám nevyšel

Poslední utkání základní části odehrály zlínské házenkářky v Šale, kde se jim nepodařilo zopakovat podzimní domácí výhru (24:20).

HK Slovan Duslo Šaľa - Handball PSG Zlín 42:28 (21:9)

V brance Zlína začínala Iveta Blažková, na kterou se valil jeden útok za druhým. V první půli na hřišti citelně chyběla Monika Kříčková, již do hry nepustila bolest kotníku. Obrana hostů byla statická, v útoku se též nedařilo dle představ. Domácí tým trestal technické nedostatky zlínských hráček rychlými útoky. Trenér hostujícího týmu Ivo Vávra dal svoji nespokojenost s předvedeným výkonem o přestávce v šatně důrazně najevo.

Ve druhém poločasu se ve zlínské brance prostřídaly Karolína Jechová s Kristýnou Stojarovou. Do hry se zapojila i Monika Kříčková. Herní projev Zlína se se sice moc nezměnil, ale výsledek druhé půle byl viditelně vyrovnanější. Střelecky tentokrát vynikla na pravém křídle Lenka Sekulová.

"Neplníme předzápasová předsevzetí a úkoly, jsme příliš odevzdaní, nesoustředění. Máme před sebou dva týdny do play-out, kdy zregenerujeme a zaměříme se na doladění potřebné fyzické kondice. Chtěl jsem dát nějaký den holkám volno, vše ruším, musíme pořádně zabrat a uvědomit si, o co hrajeme," řekl po utkání důrazně trenér Ivo Vávra.

Sestava a branky Handball PSG Zlín: I. Blažková, K. Jechová, K. Sedláčková - L. Sekulová 8, M. Sekulová 3, M. Daňková 3, M. Kříčková 2, M. Kolářová 2, N. Herbočková 2, K. Ševčíková 2, L. Polomíková 2, J. Hvozdenská 2, L. Holíncová 1, K. Sedláčková 1

Nejvíce branek HK Slovan Duslo Šaľa: B. Königová 7, P. Varjassiová 6, O. Ščípová 6, D. Vargová 5, K. Pócsiková 5, M. Tulipánová 4, K. Matušincová 3