HC Zlín: Starší dorostenci se představili v soutěži.

Starší dorostenci HC Zlín zahájili soutěž výhrou. V neděli, 15.9.2019 v 11.00 hodin, hostili soupeře z TJ Holešov. První poločas byl vyrovnaný. Hráči obou týmů nechtěli dát soupeři nic zadarmo jak v útoku, tak i v obraně. Bylo to vidět i na počtu rozdaných žlutých karet, počtu vyloučených hráčů. Dokonce byly uděleny dvě červené karty, o které se rovnoměrně podělily oba týmy. Nicméně hra byla kreativní, rychlá, s dotažením koncovek. Druhý poločas začal domácí tým s vysunutou obranou 1:5 a již nedovolil soupeři střelbu z dálky, naopak donutil soupeře k technickým chybám, které domácí borci úspěšně trestali rychlými protiútoky. Za zády obránců se pak hezkými zákroky blýskli oba domácí brankáři.
Sestava: Mokrejš 6/1, Švehlák 5, Lorenc 7, Mladenov 2, Pospíšil 2, Mrázek 2, Jakšík - brankář, Medek 6/1, Kapitáník 1, Konečný 4, Oškera 4, Zárecký - brankář, Strakoš 3.