Házenkářská oslava v Ostravě – pomozte házenkářům udělat poslední krok na EURO 2020

Čeští házenkáři si boje o postup na EHF EURO 2020 rozehráli skvěle. Zbývá udělat poslední krok. Přijďte podpořit český tým v souboji s Bosnou a Hercegovinou do Ostravy. V Ostravar Areně si 16. června 2019 užijete nabité sportovní odpoledne a setkáte se s nejlepšími házenkáři a házenkářkami České republiky. Přijďte si užít házenkářskou oslavu roku a zakončete společně s házenkářskými hvězdami soutěžní sezónu 2018/2019.

 

Házenkářský svátek tentokrát v Ostravě! Poslední kvalifikační zápas českých reprezentantů v bojích o EURO 2020 uvidí fanoušci v Ostravar Areně v Ostravě. A nejen to. Přijďte podpořit české házenkáře v souboji proti Bosně a Hercegovině a zároveň si užijte nabité sportovní odpoledne. Setkáte se s nejlepšími českými házenkáři a házenkářkami a dalšími sportovními osobnostmi, zúčastníte se slavnostního vyhlášení letošního ročníku ankety Házenkář a Házenkářka roku 2018, připravený je i bohatý hudební a sportovní doprovodný program pro děti i dospělé. Přijďte společně zakončit házenkářskou sezónu 2018/2019.

Česká republika - Bosna a Hercegovina 16. června 2019 v 18:00 h., Ostravar Arena

Vstupenky v ceně 140 Kč v prodeji zde.

Akce probíhá za podpory Moravskoslezského kraje a Statutárního města Ostrava. 
zdroj: http://www.reprezentace.chf.cz/content.aspx?contentid=29998

Pro členy a příznivce Handball club Zlín máme nabídku - máte-li zájem se tohoto utkání zúčastnit, obraťte se co nejdříve na sekretáře klubu s žádostí o vstupenky. Následně se dozvíte více.
KP