Mladší dorostenci odstartovali jaro první výhrou.

Tým mladších dorostenců odehrál první zápas jarního kola 2. dorostenecké ligy. Na své palubovce hostil soupeře ze Sokola Ostrava. První poločas, který skončil 17:15 ve prospěch domácího týmu, byl vyrovnaný. Domácí celek se od počátku ujal vedení, ale soupeř zdatně držel krok. V poločasové přestávce kluci načerpali energii, vyslechli si pár pokynů, a naskočili do druhé poloviny utkání. V 10. minutě odskočili soupeři o 5 branek a svůj náskok neustále zvyšovali. Je třeba říct, že tým podrželi i oba brankáři, kteří s přehledem likvidovali soupeřovy gólové šance, včetně dvou soupeřových "sedmiček". První kolo soutěže kluci zvládli na jedničku. Sestava: Tadeáš Mokrejš 10/1, Lukáš Lorenc 7/3, Pospíšil Petr, Ondřej Mrázek 5, Martin Jakšík, Dominik Medek 6, Tomáš Kapitáník 4, Václav Konečný 4, Matěj Oškera 1, Miroslav Zárecký.