Mladší dorostenci si připsali poslední body sezony.

Adventní neděle byla pro mladší dorostence úspěšná. V posledním zápase podzímní části sezony porazili soupeře z Luhačovic a připsali si další dva body. Výsledek utkání 39:16 ve prospěch domácích borců dává tušit, že šlo o jednoznačnou záležitost, nicméně opak je pravdou. V prvním poločase soupeř domácí tým pořádně potrápil. V úvodní desetiminutovce se nedaly 2 sedmičky a následovalo 8 neproměněných vyložených šancí. Pro domácí lavičku to byl test nervů. Druhý poločas domácí tým začal s obranou 2:4, soupeře nepustil k devítce a trestal jeho technické chyby rychlými breaky. V útoku se dařilo kombinační hře. Díky kluci za akční zápas, fakt jsme se nenudili ... ;-D
Branky: Mokrejš 10, Navrátil 4, Švehlák 2, Lorenc 2, Žáček 1, Mladenov 2, Pospíšil 3, Mrázek 2 Jakšík, Medek 6, Kapitáník 5, Konečný 2, Zárecký.