HC Zlín-mladší dorostenci: Cenné body si soupeř z Kopřivnice neodvezl.

V neděli 11.11.2018 na palubovku HC Zlín přijel soupeř z KH Kopřivnice. Od první minuty zápasu bylo zřejmé, že nastal tuhý boj o cenné body. Skóre otevřel domácí tým již v 2.minutě, ale soupeř vzápětí vyrovnal. První poločas se neustále tahal o jednu branku, kdy skončil 14:15 v neprospěch domácího týmu. Druhý poločas probíhal jako přes kopírák. Oba týmy hráli moderní technickou házenou, kdy soupeř spíše sázel na dohrávky do pivota, které skvěle likvidovala obrana domácích borců. Zlomový moment začal v 55.minutě, kdy jsme soupeři odskočili o tři branky. Hráči Kopřivnice ještě dotáhli skóre na 28:27 a pohrozili remízou. V závěru zápasu však Martin Jakšík čaroval v bráně, kdy bravurně zneškodnil dvě vyložené golové šance soupeře. Třešničkou byla 29. gól v síti soupeře z ruky Tadeáše Mokrejše. Co říci na závěr? Kluci podali týmový výkon, ukočírovali emoce a trpělivě a s razancí dotáhli zápas do vítězného konce. "Díky borci. Dnešní výkon Vás posunul na druhou příčku tabulky". Branky: T. Mokrejš 10, D. Švehlák 1, L. Lorenc 6, A. Žáček, D. Kolář, P. Pospíšil 1, O. Mrázek, M. Jakšík, D. Medek 4, T. Kapitáník 2, V. Konečný, M. Oškera 1, M. Zárecký, J. Strakoš 4.