Ženy prohrály v Písku

Zlínské házenkářky nepotvrdily výkon z předcházejích dvou utkání. Ve 22. kole MOL ligy prohrály v Písku.

Sokol Písek - Handball club Zlín 32:22 (15:10)

Od úvodní minuty měl větší chuť po vítězství domácí tým. Zlín stále dotahoval, nefungovala mu podle představ obrana ani útok. Deset technických chyb v první půlce byl velký luxus. Soupeř chyby trestal z rychlých útoků.

Úvod druhého poločasu se hosté snažili o zvrat, stav 17:14 byl nadějný. Bohužel následovala rozhodující pasáž v rozmezí 36. - 47. minuty, kterou ovládl Písek v poměru 7:1. Závěrečné tři minuty Písek znovu exceloval a mini úsek vyhrál 5:0. Domácí zaslouženě vyhrály, po celý zápas byli aktuivnější. Ve zlínské brance se postupně vystřídalo trio L. Benedíková, Ž. Stojarová a B. Rybníčková.

Sestava a branky Zlína: L. Benedíková, Ž. Stojarová, B. Rybníčková - A. Očadlíková 5, M. Kříčková 5, L. Hradilová 4/2, G. Nygrýnová 3, N. Herbočková 2, M. Kolářová 1, K. Ševčíková 1, A. Baumbachová, V. Hubová, K. Vlková, V. Matejíková, L. Polomíková

Nejvíce branek Písku: V. Michková 6, K. Kubišová 6, M. Součková 4, A. Königová 4,  M. Pešková 3

Sedmičky: 2/2 - 2/2, vyloučení: 5- 2, rozhodčí: M. Valášek, J. Vychodil, diváků: 198