Starší dorostenci HC Zlín opět vítězně.

Po nejtěsnějším vítězství v minulém kole na horké půdě v Litovli přivítali v sobotu st. dorostenci na "domácím" hřišti v Luhačovicích další celek z čela tabulky, aktuálního lídra KH Zbrojovku Vsetín.
Naši hráči vstoupili do zápasu z ostra a během 5 minut vedli 4:0, když kvalitní obranou i zákroky gólmana získávali míče a z rychlých protiútoků zakončovali. Poté se prosadili i hosté, nicméně skóre v průběhu 1.půle pořád oscilovalo kolem 4 branek ve prospěch Zlína, který ji nakonec vyhrál v poměru 19:15. Druhý poločas nabídnul podobný obrázek, jaký byl k vidění před přestávkou. Když hráli zlínští hráči koncentrovaně a s plným nasazení, brankový rozdíl utěšeně narůstal a soupeř si příliš proti dúrazné obraně rady nevěděl. Pak opět přišlo zařazení na nižší rychlostní stupeň, přišly laciné chyby a vsetínští dokázali snížit na pro ně přijatelnou ztrátu. Nakonec Zlín zaslouženě zvítězil 39.32. Možná mohla být výhra výraznější, nicméně příležitost si zahrát dostala celá lavička zlínského celku, takže úroveň souhry tím byla trochu poznamenána, leč je potřeba podotknout, že několika zbytečných chyb se dopustila i sestava základní. Celkově se dá ale říci,že se ševci snažili o kombinační hru, opřenou o pevnou obranu, kvalitní gólmany a byla patrná snaha o rychlý protiútok.
Branky nastříleli: Škalda R. 2, Kuzma J. 5, Tydlačka T. 6, Rosman J. 2, Bazel A. 3, Čamek D. 2, Lorenc F. 3, Tutsch V. 1, Hluštík M. 2 a nejvíce se střelecky prosadil Kolařík David 13.