Muži nestačili na Vršovice

NEJDE TO, NEJDE

Nedělní utkání s VRŠOVICEMI, které byly zatím bez bodu, mělo být pro naše družstvo odrazovým můstkem k postupnému zlepšování tabulkového postavení a ke hře, kterou by chtělo naše družstvo produkovat hlavně v domácím prostředí.
Na to se v týdnu celý kolektiv připravoval i včetně videa ze zápasu našich hostů před čtrnácti dny v Bystřici p/H.

Snaha byla, ale to je jediné, co se dá o našem družstvu po nedělním zpackaném utkání napsat.
Jinak nevycházelo vůbec nic. V útoku se nedařilo proměňovat vyložené šance, obrana byla statická a málo důrazná, nepomohlo ani střídání našich golmanů.
Prostě soupeř nás zcela přehrál a nevadilo mu, že ztratil v prvním poločase šestibrankové vedení 13:7, nevadilo mu, že naše družstvo ve druhém poločase 4x vyrovnalo skore na 19:19, 20:20, 21:21 a 22:22. Soupeře to nezlomilo a naše hráče to bohužel „nenakoplo“. Naopak v závěru utkání šli hosté do vedení na 26:22 a to rozhodlo o tom, že body putují do Prahy.

Zatím se našim mužům nedařilo v žádném utkání letošní 1. ligy.
Příležitost ke „zlepšení nálady“ budou mít v dalším kole v NÁCHODĚ, kde hrají v sobotu 14. října v 16,00 hodin. Bude to ale těžké utkání, Náchod má na svém kontě 4 body, když porazil na domácí půdě Dvůr Králové a venku vyhrál ve Vršovicích.