ŽENY NECHALY BODY V PREŠOVĚ

Zlínské házenkářky prohrály v 21. kole WHIL s Prešovem, přestože měly výborný vstup do utkání.

BEMACO PREŠOV - HANDBALL CLUB ZLÍN 24:21 (14:11)

Hosté oslabeni o zraněnou Denisu Kamenářovou nepodcenili začátek a dvakrát se dostali  do vedení o čtyři branky. Ve 27. minutě byl stav 11:11. O minutu později vsítil Prešov vedoucí branku. Skóre postupně navyšoval i ve druhém poločasu až na rozdíl sedmi branek. Zlín se snažil korigovat a v závěru dotahoval, na obrat již nestačily síly.

"Neproměňovaly jsme vyložené brankové příležitosti, sama jsem jich měla několik. Brankářka domácích nás vychytala. Prohra nás moc mrzí," řekla po zápase pivotmanka Monika Kříčková, jejíž tým si zkomplikoval cestu do play off.

Po reprezentační pauze čeká Zlín domácí utkání se Slavií Praha v neděli 26.3. od 17 hodin.

Sestava a branky Zlína: L. Benedíková, Ž. Stojarová - M. Sobieská 6/5, G. Nygrýnová 3, A. Očadlíková 2, V. Andrýsková 2, A. Birkušová 2, L. Hradilová 2, Z. Drotárová 2, M. Kříčková 1, A. Baumbachová 1, M. Kolářová, Z. Dufková, N. Gärtnerová

Sestava a branky Prešova: L. Gubíková, K. Bernatová, M. Goboňová - S. Demajová 9/4, M. Liebiedieva 4,T. Šutranová 3, M. Bačíková 3, K. Pavúková 3/1, V. Gajdošová 2, R. Čirčová, M. Popovcová, L. Ratvajská, T. Vraňuchová, Z. Puzderová, V. Vencuriková, D. Harčarufková